HEMEN ARAYIN !
  • Telf: 0507 646 88 46
  • info@fantomevdenevenakliyat.com

Türkiye Geneli Nakliye Hizmeti

Türkiye Geneli Nakliye Hizmeti

Nakliye sektöründe hizmetlerimizi, şehir içerisinde verdiğimiz gibi, Türkiye’nin her yerine nakliye yapmaktayız. Özellikle ev eşyası taşıma işlemlerinde, memurların tayin olmaları durumlarda ev eşyalarının taşınması işlemleri uzman ekiplerimiz ve asansörlü sistemlerimiz ile en iyi şekilde yapılmaktadır. Malatya evden eve nakliyat firması olarak müşteri memnuniyeti odaklı çalışmakta ve her türlü eşya taşıma işlemlerini güvenle yapmaktayız. Müşterimiz ile yapacağımız sözleşme tutanağında, nakliye sigorta işlemleri özel olarak belirtilerek, taşınacak eşyalar güvence altına alınmaktadır.

Evden Eve Hizmetlerimiz

Eşyalarınızı taşımak istediğinizde firmamız ile iletişime geçmeniz yeterlidir. Sizlere eşya taşıma işlemlerinde en uygun fiyat tekliflerimizi sunmaktayız. Nakliye hizmeti olarak, evden eve nakliyat, asansörlü taşıma, şehirlerarası evden eve nakliyat, paketleme gibi hizmetlerimizi uzman ekiplerimiz tarafından vermekteyiz. Türkiye geneli nakliye hizmeti veren firmamız tüm işlemlerini nakliye sigortası yaparak gerçekleştirmektedir. Ayrıca giriş katlar hariç tüm taşıma işlemlerinde asansör sistemini kullanmaktayız. Asansör sistemimiz ile eşyalarınızın zarar görmesi önlenmekte ve taşıma işlemi daha hızlı yapılmaktadır.

Nakliye İşleri İçin Tavsiyeler

Çeşitli nedenlerle ev taşımaya karar verdiğinizde, evinizde kullanılan ve kullanılmayan eşyaların ayrımını yapmalısınız. Yeni evinizde kullanmayacağınız eşyaları ayırarak satabilir veya başka bir yere aktarabilirsiniz. Taşınacak olan tüm eşyalar ayrı ayrı paketlenmelidir. Paketleme işlemleri için nakliye şirketimizden yardım alabilirisiniz veya taşıma işlemleri için görüşmelerimizde eşyaları paketlemeyi isteyebilirsiniz. Elektronik beyaz eşyalar için yetkili servislerden yardım almanız tavsiye edilmektedir. Tüm taşınma işlemlerinizde firmamız ile iletişim kurmanız ve firmamızdan taşınma talep etmenizi tavsiye ediyoruz.

Kolay Taşınma

İnsan hayatında en zor işle arasında yer alan ev taşıma işlemini sizler için bizler daha kolay hale getiriyoruz. Evden eve nakliye firması olarak tüm eşyalarınızı yerinde ayrı ayrı paketliyoruz. Tüm eşyalarınızı binaların en yüksek katlarından bile asansör sistemimiz ile kontrollü bir şekilde zarar görmeden araca indiriyoruz. Taşınacağınız yer ister şehir içi, ister şehir dışı olsun tüm taşıma işlemlerini asansörlü sistemimiz ile eşyalarınızın hiçbir zarar görmeden taşınmasını sağlıyoruz. Evinizde istediğiniz eşyanızı istediğiniz yere yerleştirerek, taşınma işlemlerini sizler için kolaylaştırıyoruz.

Malatya Evden Eve

Malatya Evden Eve Nakliyat - Malatya Evden Eve Taşımacılık - Malatya Evden Eve Nakliyat Firmaları

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir