HEMEN ARAYIN !
  • Telf: 0507 646 88 46
  • info@fantomevdenevenakliyat.com

Profesyonel Hizmet

Profesyonel Hizmet

Taşınmak, yeni bir eve yerleşmek herkes için zorlu bir süreçtir. Taşınırken eşyalarınızın güvenli bir şekilde taşınması, zarar görmeden yeni evinizdeki yerlerine yerleşmesi sizin için çok önemlidir. Biz de siz değerli müşterilerimizin bu hassasiyetinin farkındayız ve sizlere elimizden gelen en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz.

Taşınmak Neden Zahmetli Bir İştir?

Özellikle hanımlar için evlerini süsleyen objeler çok kıymetlidir ve onların başına bir şey gelmemesi için ellerinden geleni yaparlar. Fakat bu kıymetli eşyalar en çok da yeni bir eve taşınma esnasında zarar görürler. Biz hanımların bu kıymetli eşyalarının en sağlıklı şekilde yeni yerlerine ulaşabilmesi için bütün tedbirlerimizi alıyoruz ve sizin üzülmemeniz için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Eski evinizde eşyalarınızın tek tek paketlenmesi ve korunaklı bir şekilde yeni evinize nakledilmesi bizim için çok önemlidir.Kaliteli hizmeti şirket politikası olarak benimsediğimiz için müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak bizim zaten doğamızda vardır.

Biz Kimiz?

Malatya evden eve taşımacılık denildiğinde akla ilk gelen isim bizim adımızdır. Taşınmak ev sahipleri için çok stresli bir durum olduğu için onların bu zor süreci en rahat şekilde atlatabilmeleri için yılların verdiği tecrübe ile hoşgörülü ve güleryüzlü bir hizmet anlayışı ile çalışıyoruz. Ekip içerisinde uyumlu bir takım çalışması ile en kısa sürede sizleri bu zorlu süreçten kurtarmak için hizmet veriyoruz.

Hizmetlerimiz Nelerdir?

İlk olarak paketleme ekibimizle eşyalarınızı taşınma esnasında alabileceği darbelere karşı korunaklı bir hale getiriyoruz. Mobilyalarınızın rahat taşınabilmesi için sökülebilen parçalarını sökerek taşınmaya hazır hale getiriyoruz. Paketleme ve demontaj işlemlerinin ardından asansörlü vinçlerimizle eşyalarınız, kamyonlarımıza yükleniyor ve yeni evinize doğru yola çıkıyor. Şehir içi veya şehirler arası istediğiniz adrese eşyalarınızı güvenli bir şekilde nakledebilmek için ihtiyaç halinde, sağlam ve ekonomik koli temin ederek az alanda daha çok eşya taşımanıza destek oluyoruz. En sonunda da yeni evinizde eşyalarınızın boşaltılarak sökülen mobilyalarınızın tekrardan montajını yaparak yeni evinizde kullanımınıza sunuyoruz. Size de yeni evinizin tadını çıkarmak kalıyor.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Çünkü bizim önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir. Verdiğimiz hizmetin müşterilerimizi tatmin etmesi için yılların verdiği tecrübe ile deneyimli ve uzman kadromuzla dürüstlük ilkesinden ayrılmadan hizmet sunmaktayız. Evinize gelerek emniyetli özel ambalaj malzemeleri ile kıymetli eşyalarınızı korunaklı hale getiriyoruz. Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimsediğimiz için en kaliteli malzemeleri kullanıyoruz. Siz değerli müşterilerimize verdiğimiz sözlere bağlı kalmanın en büyük kazancımız olduğunu bilerek, şeffaf bir hizmet anlayışı ile hareket ediyoruz. Müşterilerimizin güvenini kaybetmektense, para kaybetmeyi göze alarak, en kaliteli hizmeti sunmaktan kesinlikle vazgeçmiyoruz. Çünkü bizi diğerlerinden ayıran en önemli özelliğimiz sizlere sunduğumuz kaliteli hizmet ve dürüstlüktür.

Malatya Evden Eve

Malatya Evden Eve Nakliyat - Malatya Evden Eve Taşımacılık - Malatya Evden Eve Nakliyat Firmaları