HEMEN ARAYIN !
  • Telf: 0530 076 4106
  • info@fantomevdenevenakliyat.com

Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Evden eve nakliyat son dönemde ev taşımalarında en güvenilir yöntemlerden biri olmuştur. Kendi imkânlarınızla yaptığınız taşınmalarda profesyonellik bakımından sıkıntı olduğu için zedelenmeler, kırılmalar, darbeler daha fazla olacaktır. Uygun fiyat araştırması yaparak kolaylıkla evden eve nakliyat işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Birçok şehir için nakliyat fiyatları birbirinden farklıdır. Hatta aynı şehir içinde semtlerde bile fiyat farklılıkları görülebilir. İzmir ve Malatya evden eve nakliyat fiyatlarının birbiriyle aynı olması beklenemez. Hatta Malatya nakliyat firmalarının kendi içerisinde bile fiyatları farklı vermesi söz konusu olabilir.

Nakliyat Fiyatlarını Belirleyen Etkenler

Nakliyat fiyatlarında en belirleyici etken şehir ve ilçe konumudur. Ülkenin gelişmiş şehirlerinde ve ilçelerinde fiyatlar daha yüksek olabilmektedir. Doğu illerde ise örnek olarak Malatya evden eve nakliyat fiyatları Ankara, İzmir gibi illere göre daha uygun olabilmektedir. Ancak Malatya nakliyat firmalarının ilçeler arasında da fiyatı değişebilmektedir. Belirleyici etkenlerden bir diğeri ise taşınmanın gerçekleşeceği mesafedir. Nakliye aşamasında yakıt bedeli önemli bir husustur. Doğal olarak mesafe için en önemli etkenlerden birisi denebilir. Nakliye fiyatlarında 20 km üzerindeki mesafeler fiyatı doğrudan etkilemektedir.

Evin Büyüklüğü Nakliyat Fiyatına Etki Eder mi?

Evin büyüklüğü ve eşyaların çokluğu nakliyat firması için önemli bir husus kabul edilebilir. Bu durumda fiyat belirlemede şehir ve semt aşaması geçildikten sonra evin büyüklüğü dikkate alınır. Bu durum küçük şehirlerde ve semtlerde geçerli olmayabilir. Malatya evden eve nakliyat fiyatlarında bu husus çoğu zaman göz ardı edilebilmektedir. Malatya nakliyat firmalarında durum böyleyken; örnek olarak Ankara’da 2+1 bir evle 4+1 evin taşınma fiyatının aynı olması beklenemez. Ev büyüklüğü göz ardı edilerek fiyatlara bakıldığında Ankara’da 2+1 bir ev 600 TL civarında taşınabiliyorken; İstanbul’da bu fiyat ortalama 800 TL’den başlamaktadır.

Nakliye Çeşitlerinin Fiyata Etkisi

Nakliye çeşitleri de fiyat konusunda temel belirleyicilerdendir. Paketleme ve taşıma işleminin yapıldığı bir nakliye ile paketleme hariç sadece taşıma işleminin yapıldığı bir nakliyenin aynı fiyatta olması beklenemez. Aynı şekilde insan gücü kullanılarak yapılan taşınma ile asansörlü taşıma fiyatları arasında da fark söz konusudur.

Malatya Evden Eve

Malatya Evden Eve Nakliyat - Malatya Evden Eve Taşımacılık - Malatya Evden Eve Nakliyat Firmaları