HEMEN ARAYIN !
  • Telf: 0507 646 88 46
  • info@fantomevdenevenakliyat.com

Ev Taşıma ve Tavsiyeler

Ev Taşıma ve Tavsiyeler

Ev Taşıma ve Tavsiyeler

Bir çok insan işi gereği ev taşıma mecburiyetine girer. Bizim ülkemiz de özellikle memurlar tayin zamanı gelince bir nakliye şirketi arama çabasına girer.

 Tüm ev baştan aşağı toplanmalıdır böyle bir durumda. E tabi hal böyle olunca bu iş insanı yorar. Ancak her işte olduğu gibi bunda da araştırmanın önemi büyüktür.

İlk olarak ev de kullanılmayan, eski püskü, kenarda köşede duran eşyalar atılmalı ve ayıklanmalıdır diye biliriz. Ya da satılmalıdır böyle eşyalar. Böylece gereksiz olan eşyalar ayağımıza bağ olamazlar. Daha sonra her oda için ayrı ayrı zaman ayırılmalı ve tek tek paketlenmelidir. Bu hem size gruplanma alanında yardım edecektir hem zaman kazandıracaktır hem de paketle konusunda size çok avantaj sağlayacaktır.

Aynı zamanda bu durum ev eşyalarını toplayan elemanlara da büyük yarar sağlar. Ancak profesyonel bir ekiple çalışıldığı takdir de kafamız da gönlümüz de rahat eder.

Başka bir nokta ise beyaz eşyalar, asla ev sahibi tarafından veya eve gelen nakliyat şirket elemanları tarafından kesinlikle ama kesinlikle bilgi sahibi olmadan dokunulmamalıdır. Önce yetkili servisten bilgi alınmalı sonra beyaz eşyalara dokunulmalıdır. Eğer böyle yapmazsak beyaz eşyalara zarar vere biliriz ve bu durum da bizi maddi anlamda zorlayabilir.

Evdeki bütün eşyaların toplanmasının akabinde paketleme de kullanılan materyallerin üzerine hangi odaya ait ise onun yazılmasında da fayda vardır. Bu hem eşyaları bulmada fayda  sağlayacaktır hem de  bu materyallerin yeni evde hangi odaya konulması konusun da yarar sağlayacaktır.

Bir diğer alt başlık olarak da nakliyat şirketi seçimi olabilir. Herkesin bildiği gibi her meslek dalında işini iyi yapan ve yapmayan gruplar vardır. Nakliyat şirketini seçerken bu konuyu da göz önünde bulundurmak ta fayda var.

Malatya Evden Eve

Malatya Evden Eve Nakliyat - Malatya Evden Eve Taşımacılık - Malatya Evden Eve Nakliyat Firmaları