HEMEN ARAYIN !
  • Telf: 0507 646 88 46
  • info@fantomevdenevenakliyat.com

Doğru Paketleme

Doğru Paketleme

İnsanlar hayatları boyunca aynı evde kalmıyor. Bazen yeni ev alınıyor yeni eve taşınmak gerekiyor. Bazen ise işimiz gereği ev değiştirmek iş yerine yakın olma gereği duyuyoruz. Kimi zaman ise başka bir şehre göç etmek zorunda kalıyoruz. Ev taşıma işleri insanlara her zaman yorucu bir süreç olmaktadır. Taşınmak için günler öncesinden toparlanmaya başlamak gerekiyor. Toparlanmak için ise bir sürü koli, çuval, kutu gibi paketleme malzemeleri bulmak gerekir.

Tüm bu süreçler gerçekten zahmetli ve yorucu olmaktadır. Bunun yanında mevcut evin durumu (kat yüksekliği, oda sayısı, binada asansör olması gibi) ve taşınılacak evin durumu ayrı bir uğraş gerektirmektedir. Günümüzde ev taşımak ve eşyaları paketlemek profesyonel ekipler tarafından hızlı ve zahmetsiz bir şekilde yapılmaktadır. Malatya Şanlıdağ Evden Eve Nakliyat hizmetleri olarak evinizi taşıma konusu uzman ekiplerimiz tarafından hızlı, güvenilir ve ekonomik bir şekilde yapılmaktadır.

Malatya Şanlıdağ Evden Eve Nakliyat Neden Tercih Edilmeli?

Malatya Şanlıdağ Evden Eve Nakliyat olarak önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir. Taşınma konusunda uzman ekiplerimiz ile evinizde bulunan tüm eşyalarınızı doğru şekilde ve birbirine karıştırmadan paketleme yapılarak yeni evinize aynı düzen içerisinde yerleştirme yapıyoruz. Mobilyalarınız marangoz ekiplerimiz tarafından düzgün bir şekilde sökülerek paketlenir. Aynı düzgünlükte taşınarak kurulmasını istediğiniz noktada montajı yapılır. Kurulum gerektiren elektronik cihazlarınız (Çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, Televizyon gibi) korumalı ambalaj malzemeleri ile güven içerisinde taşınarak yeni evinizde gerekli kurulumu yapılır.

Malatya Şanlıdağ Evden Eve Nakliyat Ayrıcalıkları Nelerdir?

Malatya nakliyat olarak taşıdığımız tüm eşyalarınız sigorta kapsamındadır. Evinizde bulunan eşyalar uzman ekiplerimiz tarafından doğru şekilde paketleme yapılmaktadır. Asansörlü taşıma sistemi kullandığımız için eşyalarınızın taşınma sırasında alacağı darbe (merdiven boşluklarında ve köşelere çarpılması gibi) riskini ortadan kaldırıyoruz. Beyaz eşyalarınız ve mobilyalarınız profesyonel bir şekilde yerlerinden alınarak paketlenir ve taşındığınız evde kurulumu yapılır. Düzenli bir şekilde paketlenen eşyalarınız olması gereken yerlere (mutfak eşyaları mutfağa, salon eşyaları salona, yatak odası eşyaları yatak odasına gibi) yerleştirilir. Müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak çalışma prensibimizdir.

Malatya Şanlıdağ Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

Malatya nakliyat şehir içi evden eve ve şehirlerarası evden eve nakliyat hizmet vermektedir. Türkiye’nin tüm noktalarına nakliyat hizmeti veriyoruz. Eşya depolama, yükleme ve boşaltma hizmeti, paketleme, mobilya sökme ve kurma hizmetleri yanında ihtiyaç duyan müşterilerimize sağlam ve ekonomik koli temini yapmaktayız. Asansörlü taşımacılık hizmetleri verilmektedir. Ayrıca şehir içi ve şehirlerarası her türlü nakliyat hizmeti verilmektedir.

Malatya Evden Eve

Malatya Evden Eve Nakliyat - Malatya Evden Eve Taşımacılık - Malatya Evden Eve Nakliyat Firmaları

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir