HEMEN ARAYIN !
  • Telf: 0507 646 88 46
  • info@fantomevdenevenakliyat.com

Bizim Farkımız Nedir

Bizim Farkımız Nedir

Malatya Şanlıdağ olarak, evden eve taşımacı firma olarak her türlü nakliyat hizmeti vermekte olup, hızlı ve güvenli şekilde taşımacılık faaliyeti gerçekleştirmekteyiz. Son derece titiz çalışan elemanlarımız sayesinde eşyalarınıza hiçbir şekilde zarar gelmemesi noktasında hassasiyet göstermekteyiz. Aynı zamanda dürüstlük ve açıklık ilkesi ile hareket ederek hem müşterilerimizin memnuniyeti hem de firmamıza olan güvenini sağlamaktayız. Müşterilerimize her daim şeffaf davranmak ve hatamızı kabul etmek ön prensibimizdir. Bunun yanında bizlerle birlikte çalışan personellerimize de müşteri memnuniyeti açısından her türlü davranışı anlatmakta ve bizleri seven ve kaliteli hizmeti işini severek yapan personellerin yapmasını sağlamaktayız. Sektörde uzun yıllar hizmet veren firmamızın en önemli farkı dürüstlük ve hizmet farkıdır.

Hakkımızda

Malatya evden eve nakliyat firması olarak hem Malatya ili içerisinde hem diğer şehirlere nakliyat hizmeti vermekle birlikte evinize asansörlü nakliyat sağlamaktayız. Bu alanda çalışan firmamız emniyetli özel ambalajlar ile uzman paketleme yaparak eşyalarınızı büyük bir özenle paketlemekte ve taşımasını gerçekleştirme. Şehirler arası taşımacılık ve nakliyat hizmeti sağlayan firmamız yüzlerce kilometreye dahi gitseniz yorulmadan yardım alabileceğiniz ve garantili anlaşma ile eşyalarınızı emanet edebileceğiniz bir iş güvencesi sunmakta. İlk odak noktamız müşteri memnuniyeti odaklı çalışma ve dürüst iş yapmaktır.

Kurumsal Çerçevemiz

Dürüstlük ilkesi ile yola çıkarak müşteri memnuniyeti odaklı ve bu noktada personelleri ile birlikte çalışan firmamız, hoşgörü ve samimiyetle müşterilerini karşılamakta ve bu amaçla müşteri kazanmayı hedeflemekte. İşin alımından sonlandırılmasına kadar her noktada iş kontrolü ve takibi yapılmakta olup, ekip çalışması ile titizlik ilkesi çerçevesinde hareket edilmektedir. Müşterilerimize karşı her zaman şeffaf olmak ve beklentilerini karşılamanın yanı sıra aşmayı amaç edinerek çalışmayı esas alıyoruz. Aynı zamanda sözleşme yapmak ilk prensibimizdir, bu sayede müşterilerimizin bizlere karşı güven duymalarını sağlamakta ve sözleşme çerçevesinde kalitemizi yansıtmaktayız.

Hizmetlerimiz

Sektörde uzun yıllar deneyim kazanan ve müşteri memnuniyetini nasıl sağlayacağı konusunda uzman personele sahip firmamız paketlemeden, nakliyata kadar her türlü hizmeti sağlamaktadır. Müşterilerimizin ihtiyaç duyması halinde sağlam ve ekonomik koli temin edebilmekteyiz. Asansörlü nakliyat hizmetimizle eşyalarınızı alıp taşınacağınız yere asansörle çıkartmaktayız. Mobilya sökme, kurma gibi işlemlerle paketleme ve ambalajlama işlerini titizlikle yapmaktayız. Evden eve nakliyattan, şehirler arası nakliyata kadar ister evinizi ister ofisinizi firmamız ile çalışarak taşıyabilirsiniz. Sektörde kaliteli ve uygun fiyatlar ile birlikte güvenli nakliyat hizmetine ihtiyaç duyuyorsanız güvenle bizi tercih edebilir ve arkanıza yaslana bilirsiniz.

Malatya Evden Eve

Malatya Evden Eve Nakliyat - Malatya Evden Eve Taşımacılık - Malatya Evden Eve Nakliyat Firmaları

En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
trackback

jwjshgsgshjs

jwjshgsgshjs